سرآمد انتخاب هوشمندانه
سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳

درباره ما

«شناسایی و بکارگیری استراتژی‌های مناسب و انعطاف‌پذیری در مدیریت کسب‌وکار» شاه‌کلید بقای کسب‌وکارها در دوره رکود است. برای اتخاذ این استراتژی‌ها، نیاز به ابزارهایی مانند تحلیل بازار، آگاهی از تغییرات اقتصادی جهان و پیش‌بینی آینده داریم؛ بنابراین، ماندگاری در دوران رکود غیرممکن نیست؛ به‌شرط اینکه بتوانید با بکارگیری استراتژی بقا از رقبا متمایز شوید. کما اینکه در سال‌های اخیر نیز باوجود رکود و بحران اقتصادی، بسیاری از کسب‌وکارها ادامه حیات داده‌اند.

سرانه با نگاه «حل مسئله» بر آن است تا با شناسایی و معرفی ریسک‌های جهانی، منطقه‌ای و داخلی، به ارائه راهکارهای برون‌رفت از مشکلات در شرایط حاضر بپردازد. با این نگاه، هدف بازگویی روندی که تا امروز بر اقتصاد و کسب‌وکارها گذشته و نسخه‌پیچی برای آینده نیست؛ بلکه در گام نخست به استراتژی بقا در شرایط حاضر پرداخته‌ایم و در گام بعدی شما را در مسیر تحقق توسعه همراهی خواهیم کرد.

وقت آن رسیده که باور کنیم برای بقا، راهی جز تبدیل تغییرات به فرصت نداریم و برای این مهم نیز نیازمند «تفکر استراتژیک» برای ایجاد مزیت رقابتی هستیم. سرانه با نگاه حل مسئله و بهره از تجربه افراد موفق،‌ در این مسیر همراه شما خواهد بود.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید